Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /promed/templates/promed_v40/functions.php on line 180

Aktualności

            Wraz z Urzędem Gminy Mierzęcice   zapraszamy rodziców dziewcząt z roczników: 2007, 2008 oraz 2009, do bezpłatnych szczepień przeciwko wirusowi HPV (rakowi szyjki macicy). Szczepienia są refundowane dziewczętom zamieszkałym w Gminie Mierzęcice. W szkołach podstawowych z obszaru gminy, w poszczególnych grupach wiekowych realizowane będą zajęcia na temat profilaktyki przeciwko ludzkiemu wirusowi brodawczaka HPV. Pielęgniarka higieny szkolnej przekaże dziewczętom niezbędne formularze:

            Rodziców dzieci zapraszamy na spotkanie z lekarzem, które odbędzie się w Ośrodku Zdrowia w Mierzęcicach, we wtorek 9 listopada 2021 roku, o godz. 18.00. Rodzice, którzy nie wezmą udziału w zebraniu w podanym terminie, mają możliwość przeprowadzenia konsultacji         z lekarzem Poradni Marcjanem Latosem osobistej lub telefonicznej pod numerem                 telefonu: 602 293 955.

            Kwalifikacje lekarskie i szczepienia dla uczennic odbędą się w poszczególnych szkołach                 w Gabinetach Medycyny Szkolnej we wtorek 16 listopada 2021 r. Dziewczęta, które nie będą  zaszczepione w tym dniu oraz dziewczęta mieszkające w Gminie Mierzęcice, ale chodzące do szkół poza Gminą będą szczepione w Ośrodku Zdrowia Promed w Mierzęcicach w godzinach pracy Poradni,  po wcześniejszym telefonicznym ustaleniu terminu.

            Dbając o sprawne przeprowadzenie programu i uwzględniając ograniczoną liczbę szczepionek prosimy rodziców o szybkie podejmowanie decyzji.

W załączeniu link, pod którym znajdują się informacje dotyczące szczepień przeciwko HPV.

https://szczepienia.pzh.gov.pl/szczepionki/hpv/